English language

Speciální zvýhodněná nabídka pro MŠ
a 1. stupeň ZŠ - CD a zpěvník:

„VESELÉ PÍSNIČKY PRO KLUKY A HOLČIČKY“

Hudba i texty pocházejí z autorské dílny plzeňského muzikanta a skladatele Milana Benedikta Karpíška, který písně také ilustroval a nahrál je společně se svou kolegyní Jitkou Kubištovou. Na CD tak uslyšíte krom kytar, elektronického akordeonu, akustických i elektrických houslí a mandolíny také mnoho zajímavých exotických hudebních nástrojů z různých koutů světa (ukulele, guacharaca, guiro, tibetská mísa, bowed psaltery, maracas, djembé,...) Kontrabasem, baskytarou, ale třeba též indickým harmoniem okořenil zvuk CD student skladby na plzeňské konzervatoři Tomáš Karpíšek, své zvonivé hlásky připojily dívky z pěveckého sboru Javořičky při ZUŠ B. Smetany Plzeň pod vedením sbormistryně Bedřišky Koželuhové. Básničky nenapodobitelným způsobem recituje oblíbený herec Divadla J.K.Tyla Bronislav Kotiš.

CD obsahuje 22 písní z pořadů Pojďte s námi do ZOO!, Veselé písničky pro pejsky a kočičky a Pojďte s námi do cirkusu!, které můžete slyšet v Polanově síni Knihovny města Plzně !!!

Vznik CD byl iniciován přímo učitelkami, které shlédly uvedené pořady!!! Myšlenku podpořila Nadace 700 let města Plzně i plzeňská ZOO ! Děti ve školkách i na prvním stupni ZŠ si tak mohou zanotovat zbrusu nové písničky třeba o opicích, žirafách, slonech, pejscích a kočičkách, mohou si v nich i zatleskat, zamňoukat či zaštěkat spolu s baseticí Bettynkou. Důraz je kladen především na pozitivní vztah ke všemu živému, který je v dnešní době tak potřebný - žádný počítač nebo automatická hračka nenahradí zvířecího kamaráda !!! Snad se tímto počinem dostanou do škol i školek nové, chytlavé písničky, aby děti nemusely donekonečna zpívat jen Skákal pes či Kočka leze dírou. Navíc doufáme, že si je děti s chutí zazpívají i v létě na táboře...

Spolu s CD vychází i zpěvník se všemi texty a notovými záznamy, tolik potřebný pro šikovné paní učitelky ( i pány učitele ), které/kteří umějí zasednou ke klavíru či pohladit struny kytary !!!

CD i zpěvník možno objednat e-mailem na adrese: BEST BOHEMIA AGENCY – bba@quick.cz. Cena CD je 250,-Kč, cena ilustrovaného zpěvníku je 250,-Kč, cena kompletu je 450,-Kč, poštovné a balné činí 49,-Kč. Možno též vyzvednout osobně.

Přejeme hodně dobré pohody s novými písničkami !!!

veselé písníčky