Koncert EFS "100"

Těšíme se na setkání !!!!


Všem příznivcům s radostí oznamujeme, že světlo světa spatřilo nové CD

BEZE SLOV / WITHOUT WORDS

Obsahující bezmála 3 desítky instrumentálních skladeb M. B. Karpíška oděných do pseudo-historického hudebního hávu v podání kapel COLLEGIUM FIDDLE DOLCE, BENEDICTUS, E.F.S.a ŠVEJK-BAND.

Ideální pro dobrou pohodu u domácího krbu i za volantem vašeho vozu!!!


Poslechněte si malou ukázku:


CD a NOTOVÉ ALBUM „Celtic Dream“

Po vlídném přijetí našeho projektu „Veselé skladbičky pro šikovné flétničky“ vypouštíme do světa další dlouho připravované album. Tentokrát vás pozveme do tajemného světa Keltů díky vzpomínkám na společné účinkování s irskými muzikanty v USA i na koncertování v mystické Bretani...

Souputníkem not je CD, kde je každá skladba nejprve s flétnou a poté jako karaoke- verze, takže žáci mají k dispozici profesionální doprovody, s nimiž mohou nejen hrát, ale pokoušet o první improvizace.

Hudbu nahráli: Petra BRABCOVÁ (zobcové flétny), Lucie Fiona ŠTERNEROVÁ (bodhrán, tamburína), multiinstrumentalista a člen České filharmonie Tomáš KARPÍŠEK (akustické a elektrické kytary, baskytara) i autor skladeb Milan Benedikt KARPÍŠEK (housle, mandolína, dulcimer, djembé, vojenský buben, darbuka, temple blocks, cow-bells) Noty jsou psány pro flétny, ale lze je využít i pro housle apod. Budete-li chtít noty transponované (např. pro klarinet), rádi dodáme !!

Doufáme, že se s tímto albem dostanou do škol další nové, neotřelé a melodické skladbičky, které budou děti bavit, aby nehrály donekonečna stokrát omleté opusy !


Cena CD je 249,- Kč, cena not 200,- Kč, zvýhodněná cena kompletu je 389,- Kč + poštovné. !!! NABÍZÍME TÉŽ E-VERZI (hudba ve formátu WAV, noty v PDF) za pouhých 299,- Kč


Poslechněte si malou ukázku:


Přejeme hodně dobré pohody při muzicírování !!!

skladbičky pro flétničky“

CD a NOTOVÉ ALBUM „Veselé písničky pro šikovné flétničky“

Toto CD a notové album obsahuje nejchytlavější melodie z CD „Veselé písničky pro kluky a holčičky“, ovšem v instrumentální podobě. Na CD jsou kromě flétnových verzí (nahrála Šárka Štěpánková) také karaoke-verze skladeb, takže žáci mají k dispozici profesionální doprovody, s nimiž mohou nejen hrát, ale pokoušet o první improvizace. Hudební podklady nahráli: Jitka Kubištová (el.akordeon), multiinstrumentalista a člen České filharmonie Tomáš Karpíšek (kontrabas, baskytara, kytary, klávesové nástroje) i autor skladeb Milan Benedikt Karpíšek, který krom akustických i elektrických mandolín, houslí a ukulele opepřil nahrávky zvukem exotických nástrojů z různých koutů světa (djembé, guacharaca, guiro, serouba, berimbau, ...)

Noty jsou psány pro flétny, ale lze je využít i pro housle apod. Budete-li chtít noty transponované (např. pro klarinet), rádi dodáme !!


Poslechněte si malou ukázku:


Doufáme, že se s tímto albem dostanou do škol další nové, neotřelé a melodické skladbičky, které budou děti bavit, aby nehrály donekonečna stokrát omleté opusy !


Cena CD je 229,- Kč, cena not 200,- Kč, zvýhodněná cena kompletu je 369,- Kč. Pokud nedojde k osobnímu předání, pak ještě poštovné a balné.


!!! K dispozici je i E-VERZE (hudba v MP3, noty v PDF) za pouhých 299,- Kč !!!


Přejeme hodně dobré pohody při muzicírování !!!

skladbičky pro flétničky“

CD a ZPĚVNÍK „PÍSNĚ ZBRUSU NOVÉ ZVÍŘÁTKOVÉ“

S radostí oznamujeme, že právě vyšlo již deváté album Hudebního divadélka DINO !!!Obsahuje 14 písní ve třech tématických okruzích

  1. Z hlubin mořských
  2. Žralok, Chobotnice, Tulení tulení, Plejtvák, Dva koníci a spol.


  3. Naši mazlíčci
  4. Půlbaset Ben, Kocour Honzík, Šeltie, Morče, Rybičky, Had, Leguán


  5. Z končin sněhu a ledu
  6. Kanadskej pes, Mamuti


Hudební realizace se tentokrát ujal multiinstrumentalista a člen České Filharmonie Tomáš KARPÍŠEK, který dal písničkám současný hudební kabát a šmrnc.

Na CD samozřejmě nemůže chybět hlasJitky KUBIŠTOVÉ ani autora všech songů Milana Benedikta KARPÍŠKA, který si též zahrál na svá oblíbená „šramotidla“ (brumle, wind-chimes, celtic bell...), ovšem bicí přenechal zkušenému bubeníkovi Jardovi ŠPERLOVI, který obsluhuje též cajon či fanfrnoch. Svými vokály písničky krásně dobarvil Pěvecký sbor ZUŠ Chrást se sbormistryní Irenou VÝRUTOVOU.

Písničky můžete znát i z vysílání Českého rozhlasu - Rádia Junior !!! Existuje též KARAOKE-VERZE pro jednodušší interpretaci !!!!!

Poslechněte si malou ukázku:

K CD tradičně vychází i zpěvník - obojí možno objednat na: BEST BOHEMIA AGENCY – milanbka@gmail.com , tel. 603156014

Cena CD je 250,- Kč, cena zpěvníku také 250,- Kč, zvýhodněná cena kompletu /CD+zpěvník/ je 450,-Kč, poštovné a balné je 59,- Kč. Možno vyzvednout i osobně !


!!! K dispozici je i E-VERZE (hudba v MP3, noty v PDF) za pouhých 299,- Kč !!!


Přejeme hodně dobré pohody s našimi zbrusu novými písničkami!!!

veselé písníčky