English language


KABARETNÍ A ŠANTÁNOVÉ C. K. DIVADLO PLUTO

Kabaretní a šantánové C. K. DIVADLO PLUTO

odrážka První nefalšované šantánové divadlo v Čechách!


odrážka Neexistuje hranice mezi jevištěm a hledištěm.


odrážka Divadlo, písničky, sranda - a k tomu pivo, preclíky a domácí utopenci!


odrážka Účinkují herci Divadla J. K. Tyla a pražského Činoherního klubu: Pavel KIKINČUK (ústřední postava filmu Slunce, seno, jahody), Jindřiška Crhová, Přemysl a Jitka Kubištovi, Míla Krejza a další.


odrážka O Vaši dobrou náladu se stará šraml HAŤAPAŤA KAPELA (multiinstrumentalisté obsluhující harmoniku, housle, klavír, banjo, tubu, basu, klarinet, kytaru, mandolínu, všeliké flétny, bicí, vozembouch, valchu...) s dobovými šlágry a popěvky !!!


Nabízíme Vám následující představení:

odrážka JAK SE VÁLČÍ NA PAVLAČI aneb AŽ SE TREFILA
Divadelní adaptace půvabných žižkovských soudniček Františka Němce, překypující humorem a hereckými exhibicemi protagonistů, k tomu plná nůše kupletů a písní pouličního lidu pražského.


odrážka ŠVEJKYJÁDY aneb OSUDY DOBRÉHO VOJÁKA ŠVEJKA
Ohňostroj hereckých kreací v netradičním zpracování Haškova bestselleru.


odrážka TOULKY SVĚTEM S KABARETEM
Legendy kabaretních pódií - od Vlasty Buriana přes V+W až po Semafor - ožijí před Vašima očima! Nechybí stylové hity ani půvabné girls!


odrážka JAK SE VÁLČÍ NA PAVLAČI II. aneb SEŘEZAT ABDONKA !!!
Volné pokračování úspěšných Němcových soudniček, tentokrát s podtitulem "Slasti i strasti rodičovské".


odrážka HROM DO PUTYK A ŽENSKÝCH
Renesanční kabaret na motivy Dekameronu, Fr. Villona a Canterburských povídek, aneb lehce lechtivé příběhy o lásce a vínu, prošpikovaných renesančními písněmi.


odrážka BABINSKÝ aneb VÁCLAVE, TY JSI KANÓN !!!
Lidová taškařice s písněmi o tom, kterak se dobrák, nekňuba a smolař Václav Babinský stal proti své vůli mordýřskou legendou - a kam to až dotáhl...


odrážka Na zvláštní přání je možno předvést pouze FRAGMENTY z uvedených představení. Možno spojit též s vyprávěním "veselých historek z natáčení" a s příjemným popovídáním s herci a muzikanty. Představení jsou pořádána ve spolupráci s Divadelní agenturou PLUTO Jindřišky Crhové-Kikinčukové.